Związek Zawodowy Rolników "OJCZYZNA"

Apel do Wyborców 12.12.2015r

16 gru 2015

W społeczeństwie krąży powiedzenie, że nadal toczy się wojna Polsko – Polska. Rodacy musimy w końcu zrozumieć, że to nie jest wojna Polsko – Polska, lecz wojna mniejszości narodowej, która chorobliwie dzieli społeczeństwo na dwie części.

Naród rozdwojony, skłócony i osłabiony może runąć. Tylko w jedności, mądrości i miłości jest siła. Polakom nie kłótni i podziałów trzeba, lecz pracy i chleba !.

Partia, która otrzymuje mandat wyborców do rządzenia, ma prawo skutecznie to czynić. Aby szybko wprowadzić Polskę na drogę postępu i rozwoju gospodarczego muszą być usuwane wszelkie bariery, wprowadzając nowe ustawy w myśl zasady, ustawy zmienia się ustawami – innej drogi nie ma. Obecne odcinanie ryjków od koryta boli, tym bardziej, że PiS  robi to szybko bez znieczulenia i dlatego taki kwik w Sejmie i przestrzeni politycznej.

Minione i obecne wojny polityczne jednoznacznie wskazują, iż koniecznie musi dojść do władzy nowa partia polityczna i zaprowadzić porządek w naszej Ojczyźnie. Będzie to również konieczne, gdyby  PiS nie sprostał podjętym wyzwaniom.

Obecnie przychodzi czas na PIASTÓW. Taką partią jest właśnie PIAST – Jedność Myśli Europejskich Narodów. Jako potomkowie PIASTÓW musimy wykazać czujność, odpowiedzialność i dlatego już teraz musimy tworzyć struktury nowej partii PIAST – JMEN w całym kraju. W tym miejscu należy przytoczyć pouczenia naszych ojców : „Pamiętajcie, że przed Wami nie ma wyboru, możecie być gospodarzami Polski, albo niewolnikami drugich”. Proszę również o wysłuchanie apelu !.

PREZES

PIAST-JMEN

Eugeniusz Maciejewski