Związek Zawodowy Rolników "OJCZYZNA"

WYMIANA ELIT WŁADZY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Warszawa, 29 stycznia 2024 r.

29 sty 2024

WYMIANA ELIT WŁADZY RP

Do tej pory mieliśmy w Sejmie „cyrk”. Obecnie posłowie przedstawiają swoim wyborcom „burzę” z błyskami piorunów, które stwarzają ogromne niebezpieczeństwo podpalenia naszego wspólnego domu, którym jest Polska!. Więc czas zakończyć te żenujące i obrażające Polaków sceny polityczne w kraju i na arenie międzynarodowej!.

                                                 CZAS NA ZMIANY, CZAS NA PIASTÓW – SUWERENA!!!

Potrzebna jest Polsce wymiana elit – z tych styropianowo-magdalenkowo-okrągłostołowo-krótkowzrocznych (SMOK), na myślące po polsku, strategicznie, nowocześnie, otwarcie, rozumiejące biznes, geopolitykę i bez kompleksów wobec tzw. zachodu, czy wschodu. Wymiana wręcz całkowita, bowiem obecna klasa polityczna, nie będąca właściwie żadną elitą, a prowadzoną na smyczy (teczek z hakami) pseudo-elitą czy łże-elitą, poza kłótnią i kompradorskim dzieleniem łupów, niewiele więcej potrafi. Te układy – PiS-u i PO, a także PSL-u, Polski 2050 i post-SLD są już przestarzałe i wypalone!

A więc pokolenie SMOK skończyło się politycznie, moralnie, witalnie i kompetencyjnie. Narobiło dużo szkód, podzieliło Polskę na wrogie sobie plemiona, zepsuło prawo (dualizm prawny, chaos interpretacyjny), zmarnowało wiele szans, pozwoliło oskubać Polskę na biliony zł (od 1990 r. włącznie). Doprowadziło do dzisiejszego kryzysu polityczno-konstytucyjnego. Nie potrafiło asertywnie bronić polskich interesów na arenie międzynarodowej, a przede wszystkim na forum UE.

Efektem jest dziś słabość Polski, brak szacunku wobec państwa, prawa, prezydenta. Okopane wrogie obozy partyjne niszczą państwo polskie w imię swoich partykularnych interesów. Politycy, posłowie, wysocy urzędnicy państwowi zachowują się jak smarkacze, są niekompetentni, brak im kultury osobistej, kultury dyskusji i wizji. Na dodatek część posłów znieważa Ojczyste wartości, zwyczaje, a hołduje tradycje innych narodów. PIASTOWIE pytają: co to za ludzie?!. To dramat.

Do tego dochodzi dzisiejsza globalna dekompozycja geopolityczna, wojna na Ukrainie, napięcia w UE, ideologie neo-marksistowskie ( NWO, WHO, klimatyzm, genderyzm, konsumpcjonizm, państwo opiekuńcze, multi-kulti itd.).

Krótko mówiąc, dzisiejszy system polityczny i dzisiejsza klasa polityczna („elita”) są nie do utrzymania i wymagają zasadniczej zmiany i wymiany. To musi iść w parze, bo jeżeli nie zmienimy systemu, a tylko ludzi, to będzie to karuzela stanowisk, a nie trwała zmiana. Przyszłe elity polityczne muszą być z silnym kręgosłupem moralnym – podający swoje pochodzenie (suweren ma prawo wiedzieć, kto Nami rządzi), odporni psychicznie, kompetentni – prawdziwe elity narodu polskiego, które podźwigną uformowanie od nowa polskiego państwa, które będą miały spójny program i wizję rozwoju silnej Polski.

Płaszczyzną JEDNOŚCI DLA NARODU POLSKIEGO  jest już gotowa organizacja społeczno – polityczna PIAST – Jedność Myśli Europejskich Narodów i Świata zawierająca atrybuty Polskości, pro narodowy program i wizję silnej Polski.

ZAPRASZAMY WSZELKIE ORGANIZACJE I LUDZI MAJĄCY W SERCU POLSKĘ, BY JEJ SŁUŻYĆ I ROZWIJAĆ DLA SIEBIE I PRZYSZŁYCH POKOLEŃ!!!

        Eugeniusz Maciejewski