Związek Zawodowy Rolników "OJCZYZNA"

Komentarze polityczne

04.06,2022r.
Rodzice w Polsce od 5 lat na początku czerwca żądają respektowania podstawowych praw przechodząc ulicami Warszawy w wielotysięcznym marszu, gdzie uczestniczą również goście z innych krajów.
Pod naciskiem urzędów państwowych od dawna wymuszana jest zgoda na podanie noworodkom, wcześniakom oraz małym dzieciom, szczepionek od pierwszych chwil życia. Skutki są dramatyczne i systemowo ukrywane. To na oddziałach noworodkowych i w poradniach pediatrycznych rodził się totalitaryzm.
Teraz dotyka to każdego, a globalne plany odgórnego sterowania walką z „pandemią” przez WHO budzą obawy.
Świat, w którym chcemy żyć to miejsce przyjazne, pełne miłości, życzliwości dla drugiego człowieka, gdzie naturalna odporność jest wspierana od pierwszych chwil życia.
Nasz cel to wolność i zdrowie, pełna dobrowolność szczepień oraz poszanowanie prawa do wolnej i świadomej zgody.
PIASTOWIE wierzą, że jest to możliwe, bo „ludzi dobrej woli jest więcej” i gdy z woli Narodu będziemy sprawować władzę w Polsce  naprawimy wszelkie BŁĘDY, wprowadzając NORMALNOŚĆ dla dobra wspólnego!
Z-ca Prezesa
PIAST – JMENiŚ
Roman Łaszcz

18.05.2022r.

PIAST – Jedność Myśli Europejskich Narodów i Świata ŻĄDA od Polskich Organów Ścigania jak najszybsze ujawnienie sprawców przestępstw kryminalnych zagrażających bezpieczeństwu publicznemu politykom, dyplomatom i zwykłym obywatelom, gdzie w Warszawie oblano farbą Dyplomatę Rosyjskiego i również w Warszawie w biały dzień na historycznej, pełnej przechodniów ulicy Nowy Świat zaźgano nożem ze skutkiem śmiertelnym 29 letniego mężczyznę. To brutalne morderstwo i zdarzenie z Dyplomatą świadczy o zuchwałości i zwyrodnieniu sprawców i wymaga szczególnego potępienia. Żądamy zachowania bezpieczeństwa dla wszystkich obywateli mieszkających i przebywających w Polsce.

PREZES PIAST – JMENiŚ

Eugeniusz Maciejewski

 

 

03.05.2022r.

PIASTOWIE tegoroczne Święto 3 – Maja obchodzili we Wrocławiu uczestnicząc m.in. we Mszy Św. za Duszę dr. Zbigniewa Hałata w Kolegiacie Św. Krzyża na Ostrowie Tumskim. Następnie odbył się Marsz Pamięci dr. Zbigniewa Hałata ulicami Wrocławia do Placu Nowy Targ, gdzie odbyły się okolicznościowe przemówienia z działalności dr. Hałata – byłego Wiceministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego Kraju – dążącej do poznania PRAWDY o zagrożeniach „Covid-19” i o ujemnych skutkach stosowania eksperymentów medycznych w tym zakresie. W wypowiedziach podkreślano również Jego pozytywne prezentowanie praw natury i wartości Bożych. Dr. Zbigniew Hałat był wierny i bronił medycyny Hipokratesa. To niepojęte by środowisko służby zdrowia – ludzi świadomych tak dało się zniewolić, rzucić na kolana i leczyć ludzi narzuconych procedur, a nie wg wiedzy i doświadczeń lekarskich. W tym czasie i miejscu nie mogło zabraknąć  przedstawicieli organizacji PIAST – Jedność Myśli Europejskich Narodów i Świata, której CELEM jest również dążenie do PRAWDY we wszystkich poziomach życia społeczno – politycznego Polaków.

TYLKO PRAWDA NAS WYZWOLI I MOŻEMY ZAPROWADZIĆ NORMALNOŚĆ W OJCZYŹNIE – POLSCE!

PREZES

      Eugeniusz Maciejewski

14.04.2022r.

Dziś 14 kwietnia święto państwowe upamiętniające Chrzest Polski za przyczyną PIASTÓW przyjęty 966 r., początek państwowości Polskiej w gronie państw cywilizacji łacińskiej – chrześcijańskiej Europy. Organizacja  społeczno – polityczna PIAST – Jedność Myśli Europejskich Narodów i Świata jest kontynuatorem tradycji Ojców naszych i obecnie przedstawia nową jakość w polityce i życiu społecznym : CYWILIZACJĘ MIŁOŚCI – drogę prawdy – życia – bezpieczeństwa – pokoju, rozwoju gospodarczego, by zaprowadzić normalność w kraju i być wzorem dla Europy i świata. PIASTOWIE skończą z ideologią ZŁA – upodlenia człowieka przez człowieka, a rozpoczną CYWILIZACJĘ MIŁOŚCI płynącej z czystego serca, dobrego rozumu i wiary nieobłudnej, gdzie nigdy człowiek przeciwko człowiekowi, lecz zawsze człowiek z człowiekiem i dopiero wówczas zapanuje wszędzie POKÓJ !. Z A P R A S Z A M Y !

Eugeniusz Maciejewski

10.03.2022r.

PIAST – Jedność Myśli Europejskich Narodów i Świata apeluje do rządu Polskiego, by nie dać się wciągnąć militarnie w wojnę Rosja – Ukraina, dla bezpieczeństwa Polskiej Racji Stanu. Pomoc humanitarna TAK!

Eugeniusz Maciejewski

09.03.2022r.

Pomoc humanitarna dla uchodźców z Ukrainy TAK, ale w ramach możliwości, bo :  „W ratownictwie jest zasada – chroń siebie żebyś mógł pomagać innym. Mądre pomaganie nie polega na wykończeniu siebie samego”,  zwłaszcza że problem uchodźców będzie trwał kilka lat. Absolutnie nie możemy dać się wciągnąć militarnie w wojnę sąsiadów.

Eugeniusz Maciejewski

04.03.2022

GLOBALNY TRAKTAT PANDEMICZNY ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA (WHO)

W dniu1 marca 2022 r. w Genewie w Szwajcarii przedstawiciele rządów państw członkowskich WHO rozpoczęli negocjacje w sprawie „międzynarodowego porozumienia w sprawie zapobiegania i kontroli pandemii”. Umowa ma być przyjęta do 2024 r.. Ma regulować szczepienia, obostrzenia itd.. Ludzie będą stawiani wobec diabelskiej alternatywie, np. albo szczep się, albo szukaj innej pracy itp. – to podłe, to niegodziwe, to bezprawne, to bez konstytucyjne w większości państw, w tym w Polsce.

Dlatego PIASTOWIE mówią :

– PRECZ z Traktatem WHO o umiędzynarodowieniu walki z pandemią!

– PRECZ z dominacją WHO nad Polską!

– rozważyć wyjście Polski z WHO.

WHO – to prywatna firma sponsorowana przez koncerny farmaceutyczne i nie możemy pozwolić, by była wyższą władzą w naszym kraju od Konstytucji. Warto podkreślić, że zyski z „branży” pandemicznej są już większe od sprzedaży ropy. Okazuje się, że dziś to nie ropa i gaz, lecz ludzkie ciała jako króliki doświadczalne będziemy generować zyski łotrom farmaceutycznym itd.. – jeśli się na to zgodzimy.                                                                      KONIEC OSZUSTW POLITYCZNYCH ! POLSKA to WOLNY kraj i WOLNI LUDZIE !

Eugeniusz Maciejewski

 

02.03.2022 r.

NOWELIZACJA USTAWY OŚWIATOWEJ DO KOSZA

PIAST – Jedność Myśli Europejskich Narodów i Świata wyraża niezadowolenie z powodu VETA Prezydenta Andrzeja Dudy dot. Nowelizacji ustawy Oświatowej „Lex Czarnek”. Tak ważna ustawa chroniąca Polskie dzieci przed genderową deprawacją idzie do kosza. Działania zbrojne na Ukrainie nie mogą być usprawiedliwieniem takiej decyzji.

Dla Pana, Panie Prezydencie sprawy Ukrainy są ważniejsze od Polskich dzieci?. Pan jest Prezydentem Polski, czy Ukrainy?.

Eugeniusz Maciejewski

 

 

20.09.2021r

Internet zalało zdjęcie Tuska pukającego się w głowę, gdy myśli o profesorskich wpisach dotyczących spraw ludzkich. Ten gest był, jest i zostanie z nim do końca życia. Ten gest wg: Tuska, wyraźnie pokazuje gdzie powinna być inteligencja. Mimo tak wyraźnego wskazania, nie udało się. Polacy to rozumieją, dlatego też, nie wybrali go Prezydentem RP, nie uznali 67, nie uznali zła które sieje, ale dziś wiedzą, jakim gestem nas ocenia i to jest wartość bezcenna. Ale nie można sądzić Polaków według siebie Panie Tusk. Więcej zdjęć Donaldzie, lansuj się, jak w „Szansie na sukces”. Polacy ocenią twoje zdjęcia, wpisy, gesty. Hej J.. .

Krzysztof Prokopczyk

 

19.09.2021r

O ile występ Tuska w Płońsku można zrozumieć, to zastanawia fakt, że na spotkaniu znalazło się tak dużo klakierów. Ludzie bili brawo. Bili brawo człowiekowi za jego poglądy: „polskość to nienormalność”, „ja wam wójta nie wybierałem”, „gdzie są zakopane pieniądze”, „czterdziesto tysięczna armia to optimum” ,”świnie ,błoto ,klepanie po ramieniu, radość, uśmiech”, „moherowe berety”, „zabierzmy babci dowód”.  Takiego człowieka klakierzy potrzebują. Dobrze, że takich klakierów jest w Polsce zdecydowana mniejszość. A będzie coraz mniej i to jedyna pocieszająca wiadomość z tej konwencji. Nie jest przyjemnie patrzeć na upadek człowieka, ale zawsze jest szansa na poprawę.

Krzysztof Prokopczyk

 

 

10.02.2021r

Pani Urszula von der Leyen oświadczyła: 12 milionów mieszkańców UE zostało zaszczepionych. To 2,65% ogólnej liczby żyjących w Unii . 40 dni szczepień i 12 milionów. Wstyd, wstyd, wstyd. Sz. Pani nie potrafiła podpisać prostej umowy na dostawę szczepionek. Czego się nie dotknie-popsuje.Wiemy co zrobiła jako Minister Obrony w Niemczech. W”nagrodę”, została szefową KE. Było wiadomo jak będzie zarządzać.Totalna nieudolność,brak elementarnych symptomów przewidywania ,brak najprostszej analizy .Praca tysięcy urzędników poszła na marne-przykre. Wierzymy, że Angela Merkel widzi co wyprawia jej koleżanka i odpowiednio zareaguje, chyba ,że postawiła już krzyżyk na UE. Oby nie . Nadzieja umiera ostatnia.

KRZYSZTOF PROKOPCZYK

 

05.02.2021r

Pytam włodarzy miasta Bydgoszcz: Czy wasz most nosi imię Donalda Tuska.Prosimy o odpowiedź.To ta sama jakość. Pytamy: czy oddacie swoje pensje i diety i przeznaczycie je na remont mostu. Mieszkańcy na to liczą. Odwagi .Nie zachowujcie się jak pewne małe zwierzątka futerkowe.

KRZYSZTOF PROKOPCZYK