Związek Zawodowy Rolników "OJCZYZNA"

Struktury

Tworzenie struktur

Apel do Wyborców 12 grudnia 2015r

W społeczeństwie krąży powiedzenie, że nadal toczy się wojna Polsko – Polska. Rodacy musimy w końcu zrozumieć, że to nie jest wojna Polsko – Polska, lecz wojna mniejszości narodowej, która chorobliwie dzieli społeczeństwo na dwie części.

Naród rozdwojony, skłócony i osłabiony może runąć. Tylko w jedności, mądrości i miłości jest siła. Polakom nie kłótni i podziałów trzeba, lecz pracy i chleba !.

Partia, która otrzymuje mandat wyborców do rządzenia, ma prawo skutecznie to czynić. Aby szybko wprowadzić Polskę na drogę postępu i rozwoju gospodarczego muszą być usuwane wszelkie bariery, wprowadzając nowe ustawy w myśl zasady, ustawy zmienia się ustawami – innej drogi nie ma. Obecne odcinanie ryjków od koryta boli, tym bardziej, że PiS  robi to szybko bez znieczulenia i dlatego taki kwik w Sejmie i przestrzeni politycznej.

Minione i obecne wojny polityczne jednoznacznie wskazują, iż koniecznie musi dojść do władzy nowa partia polityczna i zaprowadzić porządek w naszej Ojczyźnie. Będzie to również konieczne, gdyby  PiS nie sprostał podjętym wyzwaniom.

Obecnie przychodzi czas na PIASTÓW. Taką partią jest właśnie PIAST – Jedność Myśli Europejskich Narodów. Jako potomkowie PIASTÓW musimy wykazać czujność, odpowiedzialność i dlatego już teraz musimy tworzyć struktury nowej partii PIAST – JMEN w całym kraju. W tym miejscu należy przytoczyć pouczenia naszych ojców : „Pamiętajcie, że przed Wami nie ma wyboru, możecie być gospodarzami Polski, albo niewolnikami drugich”. Proszę również o wysłuchanie apelu !.

 

 

 

Drodzy Wyborcy !

Aby osiągnąć CEL – w wyborach parlamentarnych 2015 tj. dokonać gruntownej wymiany polityków  i mieć wpływ na politykę kraju, eliminując nieprawidłowości tak, byśmy nie byli atrapą Państwa Polskiego w Unii Europejskiej, a Państwem Polskim zrzeszonym w UE – to oczywiście musimy wygrać wybory.

Żeby wygrać wybory to społeczeństwo musi mieć przedstawioną alternatywę i w każdym okręgu wyborczym musimy zarejestrować listy kandydatów na posłów i senatorów. Dlatego tak ważne jest błyskawiczne powołanie struktur, aby zorganizować zbieranie podpisów i sporządzenie list kandydatów jw. Rzeczy niemożliwe stają się możliwe, gdy wykażemy pełną determinację i twardą wiarę w SUKCES.

Muszą to być działania spontaniczne, na zasadzie zrywu społecznego, zrywu solidarności z lat 80 – działaczy oszukanych w wyniku porozumień okrągłostołowych, choć część z nich już nie ma wśród nas, ale są ich dzieci, wnukowie. To musi być zryw na zasadzie działań ACTA, błyskawicy, na zasadzie telefonicznych życzeń noworocznych, poczty pantoflowej i najsilniejsze działania – to działania internautów wszelkimi kanałami informacji. Wszyscy podając stronę internetową www.piast-jmen.pl, gdzie wyborcy znajdą precyzyjne wskazówki do dalszego postępowania. Przy takich działaniach za parę dni wszyscy Polacy będą poinformowani o nowej partii, jako alternatywie w wyborach parlamentarnych 2015.

Jestem przekonany, że w każdej : gminie, powiecie, dzielnicy znajdzie się te parę osób aby powołać struktury. Na początek nie musi być biur. Można się spotkać w kawiarni, ogrodzie, świetlicy itp., sporządzić protokół założycielski, wypełnić deklarację i zaraz powiadomić e mailem Zarząd Krajowy. Następnie zająć się listami kandydatów na posłów i senatorów.

Pełna demokracja, kandydaci mają być z danego okręgu wyborczego i nikt nikomu kandydata w „teczce” nie przywiezie. Po części będzie to już realizacja idei JOW.  PIAST-JMEN jest partią wszystkich Polaków, więc na listach muszą się znaleźć : przedstawiciele : rolników, robotników, oświaty, służby zdrowia, administracji itd.. W danym okręgu wyborczym gospodarzem list kandydatów na posłów i senatorów będzie Zarząd Powiatu, który pierwszy zgłosi utworzenie struktur PIAST-JMEN, przy współpracy z jednostką nadrzędną.

Proszę wszystkich Polaków o zaangażowanie w budowie tego dzieła, dla dobra wspólnego. Dla osiągnięcia znaczących zmian na lepsze w naszym konieczna jest gruntowa wymiana dotychczasowych polityków !!!.

PREZES
PIAST-JMEN
Inż. Eugeniusz Maciejewski